מקום מיוחד לחתונה

בבחירת מקומות לחתונה אפשר להסתפק במתחם רגיל או שאפשר לבחור מקום מיוחד לחתונה כמו בית האירועים אקו ליד שמורת נחל חדרה. אבל למה כדאי לבחור במקומות מיוחדים לחתונה ומה הערך המוסף שלהם? על כך יוסבר בקצרה במאמר הבא.

חשיבות האולם לחתונה

כידוע, בחירת מקום להתחתן הינה נושא מרכזי בתכנון והפקת חתונה. האולם נדרש לספק מענה מכובד עם יכולת להכיל ברווחה את כל מוזמני האירוע, וכן שירות מקצועי, אוכל מעולה ותפריט מגוון עבור מחירים משתלמים וכדאיים. בנוסף לפרמטרים בסיסיים אלו, רבים מבינים בימינו את החשיבות של בחירת מקומות מיוחדים לחתונה כפי שמציעים במתחם אקו שליד חדרה. 

היתרונות של מקומות מיוחדים לחתונה

מכיוון שמדובר באירוע של פעם בחיים, שמושקעים בו הרבה משאבים, זמן וכסף, מעבר לצרכים הבסיסיים רבים מבקשים למצוא מקומות מיוחדים לחתונה. הבקשה באה מתוך רצון ליצור חתונה באמת שונה, מיוחדת ובלתי נשכחת ומתוך הבנה שלמיקום האירוע יש השפעה ישירה על האווירה הנוצרת. ככול שהמקום הינו יותר ייחודי, שונה ומקורי כך הרושם שהוא יעשה על מוזמני האירוע והאווירה שתיווצר בו תהיה יותר מקורית ומרהיבה.

מה זה אומר, מקום מיוחד לחתונה?

יש להבין כי המונח מקומות מיוחדים לחתונה במרכז מקבל אינטרפרטציה שונה עבור כל זוג שמתחתן בהתאם להעדפותיו וסולם הערכים שלו. למשל מקומות לחתונה מיוחדים יכולים להיות מושפעים מההיבטים הבאים:

  • מקומות יפים לחתונה– עבור חלק מהזוגות מיקום מיוחד לחתונה הוא כמה שיותר יפה, כאשר במרבית המקרים יופי מקושר לסביבה טבעית מרשימה כמו ליד מקור מים, עם נוף פנורמי מרהיב, מתחם מוקף בצמחייה טבעית קסומה וכדומה. יחד עם זאת, יש כאלו שעבורם מקום יפה לחתונה ניכר בחזותו של המבנה בו האירוע התקיים, בין אם מדובר במבנה אדריכלי עתיק, מודרני, מיוחד וכדומה.
  • מקומות שווים לחתונה– יש מי שחשוב לו למצוא מקומות הנחשבים כ- "שווים" עבור החתונה בין אם מדובר במקום יוקרתי ומפואר, מקום ששמו הולך לפניו, מקום אופנתי במיוחד וכדומה.
  • מקומות מגניבים לחתונה– יש מי שרוצה להתחתן במקום מגניב שיש לו טוויסט בעלילה, המציע מיקום ומתחם ייחודי, צעיר ומרשים.
  • מקומות מקוריים לחתונה– יש מי שחשוב לו להיות שונה ומקורי ולמצוא מקום לחתונה שאף אחד לא התחתן בו קודם, למשל על גדות נחל, על פסגת הר גבוה, בתוך מבנה ארכיאולוגי מרשים וכדומה.


דגש על חתונות בטבע

אחד הפתרונות המקובלים עבור מקומות יפים ומיוחדים הינו הפקה של חתונה בטבע. יחד עם זאת, בחירה בחתונה בטבע אינה פשוטה כי צריך להתמודד עם תנאי שטח מורכבים ולהביא למקום את כל הנדרש לאירוע. הפתרון המתבקש הינו איתור מתחם אירועים השוכן בטבע, אבל בעיה היא שמרבית המקומות השווים בטבע מאוד רחוקים מהמרכז. 

למרבה המזל יש מספר קטן של מקומות קרובים למרכז שיספקו מענה מושלם עבור חתונה במקום יפה ומקורי, ובין מקומות אלו בולט במיוחד בית האירועים של אקו. מדובר במתחם אירועים בשרון השוכן בסמוך לשמורת נחל חדרה שיש בה מים זורמים כל השנה, עם גן ואולם ייחודים בעלי מבנה אדריכלי מודרני מרשים המשתלב בטבע העוטף אותו, הפרוסים על שטח נרחב ומספקים מענה מקורי ושווה להפקת חתונה.

להזמנת אולם חתונה מומלץ

להזמנת אולם חתונה מומלץ, לתיאום פגישת היכרות ולקבלת ייעוץ מקצועי ועוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם בית האירועים אקו בטלפון 073-726-3333 או במייל [email protected]

לתיאום פגישת היכרות

מאמרים נוספים

הפקת אירועים משפחתיים, פרטיים ועסקיים בטבע

הפקת אירועים משפחתיים, פרטיים ועסקיים בטבע

ECO – הפקת אירועים משפחתיים, פרטיים ועסקיים בטבע הצלחתו של אירוע מתחילה ונגמרת ברושם שהוא חורט בזיכרונם של המשתתפים ובטעם

חתונה ביום שישי בצהריים

חתונה ביום שישי בצהריים

חתונה ביום שישי בצהריים במתחם האירועים ECO גודל התקציב מהווה שיקול מרכזי ביותר בתכנון חתונה. מדובר באירוע שעלותו מגיעה לעשרות

מקום לבר מצווה בשרון שמשלב גן אירועים ואולם

מקום לבר מצווה בשרון שמשלב גן אירועים ואולם

מקום לבר מצווה בשרון שמשלב גן אירועים ואולם הפקה של אירוע בר מצווה מאופיינת בכמה משתנים ייחודיים, שמבדילים אותה מאירועים