ואצאפ

eco

בגבולותיו של נחל חדרה, כשמסביבנו נפלאותיו של הטבע, הקמנו את בית האירועים ECO המתאים לחגיגת אירועים פרטיים ואירועים עסקיים. במתחם האירועים שלנו יצרנו שידוך בין הטבע הגולמי ובין הבשורות המודרניות האחרונות, וזאת בכדי להנגיש לכם חוויה המבוססת מאלמנטים שונים, שביחד יוצרים חוויה שלמה וייחודית.

 

ב-ECO אתם בוחרים את המתחם החביב עליכם לחגוג בו את האירוע הגדול שלכם. המתחם הראשון שלנו הינו מתחם פתוח, בו אתם והטבע הופכים לאחד. מדשאות ירוקות, גבולות נחל חדרה ושמיים פתוחים ילוו את האירוע שלכם. אם אתם נפעמים מנפלאות הטבע, מוצאים את עצמכם נרגשים מציוץ הציפורים ונשמתכם נפתחת ממראות שדות ירוקים – זה המקום לכם.

המתחם השני שלנו ב-ECO הינו מתחם המשלב חלל חיצוני וחלל פנימי. את קבלת הפנים של האירוע שלכם נחגוג במתחם החיצוני,

ואת החצי השני שלו במתחם פנימי המשדר יוקרה וסולידיות. גם באולם שלנו הטבע נוכח בכל פינה – החל מהקירות השקופים המכניסים את הטבע אליכם, ועד לעיצוב הפנים השוזר בתוכו אלמנטים מהטבע ומהחי.

החיבור לטבע מכניס לאירוע שלכם טוהר ורכות שלא ניתן לייצר עם שום מוטיב אחר שאינו הטבע בעצמו. הקירות השקופים במתחם שלנו מאפשרים לטבע להיות לכם תפאורה מרהיבה גם באירועי הקיץ וגם באירעי החורף, כך שהוא הופך להיות אורח של כבוד בכל האירועים הנחגגים אצלנו. החלל הפנימי של המתחם מתמזג עם החלל שבחוץ, והתוצר המתקבל הוא אירוע מרהיב ביופיו המבוסס על גולמיות ראשונית וטעם עכשווי.

 

את ECO מובילים חוד החנית של מפיקי האירועים בישראל, העומדים גם מאחורי מתחמי האירועים "קיסר ים" ועוד. ECO הינו מתחם בעל ניסיון עשיר וותק מרשים שאירח ושימח המון זוגות ומשפחות ביום חגם.

it's a date

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - it's a date