ואצאפ
בלוג

חתונה הפוכה

מה זה חתונה הפוכה?

עומדים להתחתן ומבקשים להפיק חתונה שונה מהרגיל? בבית האירועים אקו שבשרון יפיקו עבורכם כל סוג של חתונה, לרבות חתונה הפוכה. אבל מה זה בכלל חתונה הפוכה? מה היתרונות והחסרונות שלה, והאם היא מתאימה לכם? על כך יוסבר מייד.

אז מה בדיוק זה אומר, חתונה הפוכה?

כפי שאפשר להבין משמה, חתונה הפוכה היא חתונה עם סדר זמנים שונה והפוך מהסטנדרט. באופן רגיל חתונה מתחילה מקבלת פנים עם מנות פתיחה ומוסיקת רקע, ומשם ממשיכה לטקס החופה, ארוחה וריקודים. זאת בעוד שבחתונה הפוכה קודם כל אוכלים המוזמנים את כל הארוחה, אחר כך מתחילים לרקוד ולשמוח ורק אחרי שכולם כבר נכנסו לאווירה עוברים לטקס החופה ואז ממשיכים עם ריקודים לתוך הלילה.

יתרונות של חתונה הפוכה

בחירה בחתונה הפוכה על פני רגילה מציבה מספר יתרונות בסיסיים. בתור התחלה האורחים שלא אכלו כל היום בהמתנה לארוחה חגיגית מגיעים כשהם כבר ממש רעבים. אז במקום לתת להם לחכות עם האוכל מטפלים מיד בנושא ואחרי שהם אכלו ונרגעו הם כבר פנויים לכל השאר ברוגע והרבה סבלנות.

בנוסף, לא אחת אורחים של חתונה המגיעים מרחוק מוצאים עצמם תקועים בפקקים, וכשהם כבר הגיעו לאירוע החמיצו את החלק הכי חשוב שלו – החופה. המצב הזה נמנע על ידי בחירה בחתונה הפוכה, בה החופה מתרחשת במועד יותר מאוחר כך שאף אורח לא החמיץ אותה, ואם הוא לא הגיע בזמן לארוחה תמיד ניתן להגיש לו את האוכל מאוחר יותר.

חתונה הפוכה גם מאפשרת בנייה נכונה של שיא הערב, שהוא כמובן החופה, במקום להתחיל בשיא ואז לרדת ממנו. כך ניתן לבנות את סף ההתרגשות בהדרגה עד לרגע השיא שאחריו מגיע הפורקן בדמות מסיבה תוססת ושמחה. תוכלו גם להזמין את הרב המבוקש שכל כך רציתם, שיכול להגיע אליכם בזמן לחופה מאוחרת אחרי האירוע הקודם שלו. ומעל לכל, חתונה הפוכה מאפשרת לכם ליצור אירוע שונה ששובר מוסכמות ויוצא מהקופסא.

החסרונות של חתונה הפוכה

לצד היתרונות שהיא מציגה, לחתונה הפוכה יכולים להיות גם חסרונות ולכן היא לא מתאימה לכל אחד. בתור התחלה חתונה היא אירוע מאוד מרגש וזוגות רבים חווים התרגשות יתר עד לגמר החופה, שאחריה הם יכולים להרגיש הקלה. עבור זוגות כאלו דחיית החופה למועד מאוחר יותר יכולה למתוח את ההתרגשות יתר על המידה ולכן עבורם עדיף לסיים עם החופה כמה שיותר מוקדם. כמו כן חתונה הפוכה פחות מתאימה לקהל מוזמנים מבוגר המתקשה לקבל שינויים ושרגיל לסדר מסוים בחתונות. אורחים מבוגרים גם נוטים להתעייף מוקדם ויש סיכוי שמיד אחרי החופה הם יחכו לקינוח וילכו הביתה.

אז במה לבחור?

בחירה בין חתונה רגילה להפוכה הינה עניין אישי המשתנה בין אירוע לאירוע, אופי המוזמנים, סף ההתרגשות של החתן והכלה והפתיחות למשהו אחר. בכל מקרה חשוב להודיע לאורחים מראש שהחופה תהיה בשלב מאוחר יותר אחרי הגשת הארוחה כדי שידעו מה מצפה להם ויתכוננו לכך מראש. כמו כן חשבו על הגשת נשנושים או מתאבנים בשלבים יותר מאוחרים של האירוע מכיוון שסביר להניח שהאורחים שלכם שוב יהיו רעבים.

להפקת חתונה הפוכה

במתחם של אקו יספקו מענה המותאם לצרכיכם בין אם מדובר בחתונה רגילה, הפוכה או כל קונספט אחר. להפקת חתונה הפוכה, לתיאום פגישת היכרות ולקבלת ייעוץ מקצועי ועוד פרטים ומידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם בית האירועים אקו בטלפון 073-726-3333 או במייל office@d-eco.co.il