ואצאפ
בלוג

חופות מעוצבות

רעיונות לחופות מעוצבות

בבית האירועים המבוקש של אקו מספקים מענה שלם עבור כל צורכי החתונה, הכולל גם עיצוב חופה בכל חזות וסגנון מבוקש. מתלבטים איזה חופה מעוצבת מתאימה לכם? לפניכם מספר רעיונות עבור חופות מעוצבות.

מיקום, גודל וגובה

לפני שנעבור אל רעיונות לעיצוב חופות יש קודם לחשוב היכן החופה תמוקם, מה יהיה גודלה וגובהה. בתור התחלה כדאי לבחור את המיקום הכי יפה במתחם האירועים עבור החופה, שיכבד את המעמד וייראה טוב לאורחים ובתמונות. כמו כן יש לחשוב על גודל החופה בהתאם למספר האנשים שתרצו שיהיו תחתיה. ולבסוף יש לדאוג שכולם יראו ללא מאמץ את הטקס, בייחוד אם מדובר באירועים גדולים – אז כדאי לשקול להציב את החופה על במה. כמובן שיש לדאוג לסידור מקומות ישיבה סביב החופה, למערכת הגברה, תאורה מתאימה ולעיצוב של כל מתחם החופה.

מעבר לכך עיצוב חופה מוכתב מרצונות והעדפות אישיות של הזוג, לצד התאמה לאופי האירוע והמקום בו החופה מתקיימת.

נתחיל בעיצוב מסורתי

למי שאוהב לשמור הכול פשוט כמו שעשו פעם, תתאים בוודאי חופה מסורתית מעוצבת. מדובר בחופה פשוטה העשויה מבד טלית שנפרשת רק מעל לבני הזוג והרב. חופה זו יכולה להיות גם יותר גדולה עם בד לבן פשוט או בד חופות ייעודי עם רקמה מיוחדות. בד החופה מחובר בארבעת קצותיו למוטות אותם מחזיקים בני משפחה או חברים. לרוב החופה תתאים לאירועים בטבע כשכיפת השמים מספקת את התפאורה הראשית.

עיצוב חופה מודרנית

מי שאוהב את הסגנון המודרני עם קו אלגנטי, נקי ופשוט שאין בו יותר מידי קשקושים, יוכל לבחור בחופה מודרנית עם עיצוב מינימליסטי. יופייה של חופה זו יתבטא באיכות ובפשטות שלה, הניכרים למשל בעמודים מהם היא עשויה, בבד חופה לבן איכותי ובקישוטים צנועים ויפים. חופה זו יכולה להתאים לכל לוקיישן באולם ומחוצה לו. היא נראית נהדר עם שמלת כלה באותו סגנון, או להפך – עם שמלת כלה כל כך עשירה שלא רוצים להעמיס עליה עם חופה יותר מדי מקושטת.

חופת פרחים מעוצבת

אם יש חופה שתמיד תעורר השתאות זוהי ללא ספק חופה העטופה כולה בפרחים, המעבירה מסר של יופי, רעננות וטוהר עם ניחוחות נעימים של פרחים. חופות אלו לרוב כדאי לבחור בגוון וסוג דומיננטי אחד של פרחים היכול להיות למשל לבן, צהוב, ורוד, תכלת וכדומה. כמו כן מומלץ שהפרחים בחופה יתקשרו עם הפרחים המעצבים את האירוע המפוזרים ברחבי האולם.

חופה ירוקה וטבעית

מי באמת אוהב טבע ומקיים את טקס החופה בחוץ, יכול לבחור בחופה ירוקה, טבעית וקלילה, המבוססת כולה על ענפים ועלים טריים שניתן לשלב ביניהם פרחים, מוביילים וכדומה. במידה ואפשר כדאי לבחור בצמחים ירוקים מאותו סוג או דומים לאלו שיש בגן האירועים או מקיפים אותו, כך שתתקבל חופה טבעית וייחודית.

חופה מעוצבת לבנה

למי שרוצה חופה קלאסית כדאי לבחור בחופה לבנה שניתן לעצבה במגוון חומרים וסגנונות. למשל חופה לבנה יכולה להיות עשויה מפרחים או בדים לבנים איכותיים, וכן מעמודים מצופים לבן ועוד. בנוסף ניתן לעצב חופה לבנה בסגנונות שונים כמו חופה בסגנון רומנטי, אלגנטי, כפרי או יוקרתי, מודרני וכדומה.

וזו רק ההתחלה

יש עוד מגוון עשיר של רעיונות לעיצוב חופות מחומרים וסגנונות שונים, ממנו כל זוג יכול למצוא את החופה המושלמת עבורו. למשל ניתן לעצב חופה רומנטית עם בדים נשפכים והרבה שושנים, אפשר לעצב חופה יוקרתית המשלבת בתוכה הרבה אלמנטים של זהב, או לבחור בחופה אתנית, חופה כפרית, חופת לדים ועוד.

הזמנת אולם מומלץ

להזמנת אולם מומלץ שגם יעצב לכם את החופה, לתיאום פגישת היכרות ולקבלת ייעוץ מקצועי ועוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם בית האירועים אקו בטלפון 073-726-3333 או במייל office@d-eco.co.il