ואצאפ
בלוג

חתונה חברתית

חתונה חברתית - כיף וחסכון

הבעיה של רוב האנשים שמעוניינים להתחתן, נעוצה בעובדה שחתונה עולה הרבה כסף ורוב האנשים אינם יכולים להרשות לעצמם לשלם עבור חתונה ולכן הם מלווים כספים מההורים, מהבנק וממקורות שונים, בתקווה שעם קבלת המתנות הם יוכלו להחזיר את הכספים למקורות ההלוואה. חתונה חברתית היא חתונה שמוזילה את העלות. כאן מדובר על חתונה בה החברים מעורבים מ- א' ועד ת' ועל ידי כך הם מוזילים את מחיר החתונה בעשרות אחוזים ולעיתים אף ביותר. חתונה מסוג חברתי היא חתונה בה החברים הם אלו שעוזרים לתכנן, לעצב ולהפיק את החתונה והם אלו שמביאים אוכל לחתונה, מכינים קינוחים ופעולות נוספות באמצעותן הם יכולים לעזור לחתן ולכלה.

חתונה של חברים - מי מחליט מה?

חתונה חברתית עתידה לכלול את הפרמטרים הבאים ועל ידי כך להוזיל לכם את עלויות החתונה בצורה משמעותית:

  • אוכל– בחתונה זו יש מישהו אחד שאמון על כל האוכל בחתונה והוא זה שאחראי לרשום מהו סוג האוכל והשתייה שכל אחד מהאורחים מביאים.
  • אנשי מקצוע– החברים יכולים לתרום את הכישורים שלהם במקום להזמין אנשי מקצוע בעלות גבוהה. רוב האנשים מכירים אנשים שתקלטו בעבר, או חברים של חברים שתקלטו או עדיין מתקלטים וישמחו לתקלט גם בחתונה. תמיד יש אורחים שעוסקים או מתעניינים בעיצוב בצורה מקצועית ויכולים לעזור בכל העיצוב של החתונה והרשימה ממשיכה גם לגבי צלם ועוד.
  • שירים ומוזיקה– האורחים הם אלו שאחראים לבחירת רשימת ההשמעה ולעיתים הם אלו שאחראים לגבי כל הקשור אל שיר החופה ושירי הפתעה לחתן ולכלה.

לסיכום, חתונה חברתית חוסכת כספים רבים ומעניקה חוויה של פעם בחיים. אם גם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות ארגון חתונה מסוג זה וכיצד גם אתם יכולים להיות שותפים לחוויה.

 

צרו קשר עם אקו בטלפון 073-726-3333 או במייל office@d-eco.co.il והצוות המומחה של אקו אירועים ישמח לספק לכם את כל המידע הדרוש.