מקום לבר מצווה בשרון שמשלב גן אירועים ואולם

הפקה של אירוע בר מצווה מאופיינת בכמה משתנים ייחודיים, שמבדילים אותה מאירועים אחרים:

 • האירוע צריך להתקיים סביב תאריך יום ההולדת של חתן השמחה, כך שלא ניתן לבחור את עונת השנה בה הוא נערך וגורם מזג האוויר הופך לעניין מכריע שדורש התחשבות.
 • משתתפי האירוע מורכבים מקהל מעורב ומגוון מאד, שכולל מכרים ובני משפחה צעירים ומבוגרים, חברים לכיתה וחברים לעבודה.
  המשמעות היא, שיש להקדיש יותר מחשבה ולהתאים את האירוע גם לילדים, גם למבוגרים וגם לקשישים ובאותה מידה, לקחת בחשבון מגוון העדפות ואילוצים הנובעים מאופי המוזמנים: מנות כשרות, צמחוניות, טבעוניות, או כאלה המתאימות לרגישויות ואלרגיות למיניהן, שעות וימים המותאמים גם לשומרי שבת, מוסיקה שכולם יוכלו ליהנות ממנה וסידורי ישיבה מגוונים שיאפשרו לכל אחד לבלות עם מוזמנים אחרים לבחירתו ולמצוא מקום שירגיש בו בנוח.
 • המגוון והפיזור הרחב של המוזמנים דורש נגישות מקסימלית, שתבטיח שההגעה למקום האירוע והחזרה ממנו לא יהפכו לעניין מעיק ויקלו גם על אורחים המגיעים מאזור הדרום או הצפון, או על מי שמגיע לאירוע במסגרת לוח זמנים עמוס לאחר יום עבודה.

המשתנים הללו הם מקור לחיפושים קדחתניים אחר אולם בר מצווה במרכז ואחר מקומות לבר מצווה בשרון, שממוקמים באזור מרכזי ונגישים גם לבאים בהסעות או בתחבורה ציבורית.

סוגיה נוספת שרבים מתלבטים בה היא בין גני אירועים לבר מצווה בשרון לבין אולמות אירועים בשרון. בר מצווה כאמור, מעצם מהותה, מכתיבה את מזג האוויר בו יתקיים האירוע והורים רבים מתקשים להחליט בין הרצון לקיים אירוע בחיק הטבע לבין החלופה הבטוחה של אולם סגור וממוזג.

כיצד להצליח לבחור בין אולמות אירועים לבר מצווה בשרון

בחירה חכמה מתחילה בקביעת רשימת קריטריונים חשובים כנקודת מוצא. רשימה כזאת תקל על סינון מקומות שפחות מתאימים ועל בחירת גן או אולם אירועים לבר מצווה בשרון, במרכז, או בכל מקום אחר.

אז אחרי שסוכם שהנגישות של מקום האירוע ומרכזיותו הם תנאי חשוב, אילו קריטריונים נוספים כדאי להכניס לרשימה?

 • גמישות ויכולת התאמה לכל מזג אוויר –
  אין הרבה מקומות שמסוגלים לתת מענה טוב באמת לאירוח בכל מזג אוויר. ברוב המקרים צריך לבחור בין אולם בר מצווה סגור לבין גן אירועים פתוח, או מקורה חלקית.
  הקריטריון הזה לבדו כבר יכול לסייע בסינון רציני של מקומות ויש לו גם פתרון מושלם במתחם האירועים ECO, שמציע את השילוב האופטימלי בין גן אירועים לבין אולם לבר מצווה בשרון ומאפשר ליהנות מכל היתרונות שיש לאירוע טובל בנוף ירוק ושופע לבין ההגנה מפגעי מזג האוויר שמספק אולם אירועים. בר מצווה הוא אחד האירועים הנפוצים במתחם, שמאפשר גמישות רבה בתכנון אירועים בכל סדר גודל ועבור קהל מוזמנים מגוון.
 • שירותי קייטרינג –
  מקום שמציע אוכל איכותי ומשובח ויכול לתת מענה לדרישות ואילוצים מיוחדים, בהחלט הופך לבחירה מנצחת. סבב טעימות מאפשר התרשמות מהאוכל ומהתפריט והימנעות מהבטחות שווא.
 • תשתיות איכותיות ואמינות –
  גם אירוע שתוכנן בהקפדה יתרה תוך ירידה לכל הפרטים הקטנים עלול להפוך למופע אימים של תקלות אם הוא נערך במקום חובבני, שאינו מקפיד על התקנת תשתיות משובחות של חשמל, מים ביוב, על ציוד מתקדם ואיכותי ועל תחזוקה קפדנית ושוטפת של כל אלה יחד.

מתחם האירועים של ECO – כבר לא צריך לבחור בין גן לבין אולם

"ECO" הוקם על ידינו בדיוק כדי לתת מענה למצרך החסר כל כך, של שילוב מושלם בין גן אירועים לבין אולם סגור וממוזג ויש בו תמהיל אידיאלי של חללי אירוח מקורים ומוגנים ושל חללי אירוח פתוחים מתחת לכיפת השמיים, שבכולם הטבע משחק תפקיד מרכזי.

המתחם פעיל בכל עונות השנה ועשה לעצמו שם כאחד המקומות המובילים להפקות אירועים מכל הסוגים, בזכות המענה שהוא מספק לכל מה שחשוב:

 • מטבח משובח ומגוון
 • מיקום מנצח
 • עיצוב סולידי שנותן מקום לטבע המתפרץ מכל כיוון והנשקף מכל החלונות
 • גמישות מרבית המאפשרת יצירת עיצוב ואווירה בכל קונספט שעולה על הדעת
 • דינאמיות ויצירתיות בארגון חללי האירוח וגיוון באפשרויות ההושבה ובחלוקת החלל
 • תשתיות אמינות וחזקות שמבטיחות אירוע ללא תקלות ותומכות גם בדרישות חשמל, סאונד ותאורה שאינן שגרתיות.
 

לפני שאתם פוצחים במסע חיפוש מייגע אחר המקום המתאים לחגיגה הפרטית שלכם, אנו ממליצים לכם בחום לצאת לשיטוט וירטואלי באתר שלנו ולקבל רושם ראשוני מגלריית התמונות ומהמלצות הלקוחות.

אנו מאמינים שלא תצטרכו יותר מזה כדי לתאם אתנו פגישה במתחם, ולהגיע להתרשם מהדבר האמתי. 

צרו קשר:

בטלפון: 073-726-3333

בדוא״ל: [email protected]

או בהשארת פרטים בטופס הפנייה בעמוד צור קשר באתר

לתיאום פגישת היכרות

מאמרים נוספים

הפקת אירועים משפחתיים, פרטיים ועסקיים בטבע

הפקת אירועים משפחתיים, פרטיים ועסקיים בטבע

ECO – הפקת אירועים משפחתיים, פרטיים ועסקיים בטבע הצלחתו של אירוע מתחילה ונגמרת ברושם שהוא חורט בזיכרונם של המשתתפים ובטעם

חתונה ביום שישי בצהריים

חתונה ביום שישי בצהריים

חתונה ביום שישי בצהריים במתחם האירועים ECO גודל התקציב מהווה שיקול מרכזי ביותר בתכנון חתונה. מדובר באירוע שעלותו מגיעה לעשרות

מקום לבר מצווה בשרון שמשלב גן אירועים ואולם

מקום לבר מצווה בשרון שמשלב גן אירועים ואולם

מקום לבר מצווה בשרון שמשלב גן אירועים ואולם הפקה של אירוע בר מצווה מאופיינת בכמה משתנים ייחודיים, שמבדילים אותה מאירועים